MINI CUPER 1.6 benzin -03

Shitet nga: Auto Salon "BUNA-M" Vushtrri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini Cuper, 1.6 benzin, Viti 2003, Gjama me rrym, Fellne te bukra, 4 goma te reja, RKS, Vetura eshte shum e mir mbajtur dhe ne gjendje te shkelqyer. NUK eshte hipotek perkthim I menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim