Mercedes 123-200

Shitet nga: bajram 31 Maj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Mercedes Benz w123 ,,2oo dizel, viti i prodhimit 1983, ngjyre krem , per dokumentacion garantoj ,, 4 gomat e reja M - S me fellne origjinal te mercedes w123 ,ne gjendje shume te mire teknike, motorin e ka 200 dizel ne gjendje shume te mire me shpenzime 6 litra ne 100 km ,,,enterierin brenda e ka ne gjendje shume te mire uleset i ka shume te mira , maska brenda eshte ne gjendje shume te mire.dritat e pare i ka shume te mira ,ka kuken per tereheqie ,branikun e pare dhe te mram i ka shume te mire , vetura eshte per merak,e shes per shkak te mosperdorimit , per me shume info munde te vini gjendje ne Pestove . ose o44 788 332 --- o45 5o 62 6o
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim