Mercedes 190 D -90

Shitet nga: Dibran 18 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Automjeti eshte ne gjendje te rregullte dhe eshte shum shum i ruajtun, eshte i regjsitrum per her te pare ne nentor 1990 dhe nga sjellja nga Gjermania dhe regjistrimi ne RKS eshte te i njejti pronar, ka shiber,5 shpejtesi,te gjitha gomat i ka te reja/posa nderruara, automjet familjar per merakli, pres bleres serioz..

Çmimi me marrveshje, te interesuarit për me pa automjetin mund te më kontaktoni qdo dite nga ora 10:00 e deri 21:00. Sms & e-mail mos dërgo se nuk pergjigjem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim