Mercedes 190 dizel -87

Shitet nga: adnan 18 Pri 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
e shes mersedecin 190 shum i mir dizell 8 muj rexhistrim osht kerr per familje bajna dhe ndrrim ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim