Mercedes 190d -90

Shitet nga: ejup 08 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Vushtrri
shes veturen ne gjendje shum te mir vetura posedon 4 goma te reja te dimrit muzik ekstra ABS 1 vit regjistrim centrall i rujtur si jasht dhe brenda (TIPTOP) ose nurmi ose ne VIBER 049627245 lini mesazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim