Mercedes 300 cupe dizel -91

Shitet nga: Mercedes 28 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes mercedesin kupe me dy dyer dizell 300 kubik hargjimet i ka normale ne rrug te qela 7l ne qytet 8-9l brenda karigat lekur me nxemje gjamat me rrym dhe pashqyret fellne alumini 205-55-16 serviset i ka pas tona me rregull qe ja kam ber regjistrim nuk ka e kam qlajmru pa denim nuk eshte nu hipotek arsyeja pse pu du me hjek e kam edhe nje vetur tjeter mercedesin nuk jam tu e perdor pres vetem blersa serioz ndrrim nuk baj qmimi 2200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim