Mercedes BENZ 250 E Ndrrim me Golf 4

Shitet nga: Behar 16 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Vushtrri
Mercedes Benz E clas 250 diesel. .
Modeli 124 daimler .
Seria Elegance .
Vitit 1988 por prodhim i 1993 - Me porosi .
Km te kaluara 338800 .
Ngjyr te gjelbert nga fabrika .
Te gjitha serviset i ka te kryera dhe me dokumente .
Extra Full .
Manual .
Airbag ne timon dhe anen tjeter .
Abs .
Srs .
Esp .
Klim .
Tempomat ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim