Mercedes Benz -08

Shitet nga: AUTO RIDONI 28 Qer 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
AUTO RIDONI

MERCEDES C CLASS AUTOMATIK NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE

VETURA NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR HOMOLOGIM DHE KONTROLL TEKNIKE


GJENDEMI NE KM 15 NGA PRISHTINA NE DREJTIM TE VUSHTRRIS AFER MOBILERIS BINI


Tel 044976496 044272607
viber 38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim