Mercedes Benz 200 dizel -88

Shitet nga: sahit 09 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes mercedes benz 200d ne gjendje te mir gomat e mira dhe me allarm regjistrim I ka skaduar qe dy muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim