Mercedes benz 190 me klime

Shitet nga: Bajram 10 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes Benz 190 -2.3 benzin.automatike.i posardhure nga zvicerra ne gjendje te shkelqyer ngjyre hiri metalike(bronze),nderruesin e ka automatike me sistemin ekonomik dhe sport ne rregulle,posedon klime, uleset lekure me masazhe,ka edhe airbeg, sistemin e terheqies SRS ASD,sistemin e frenimit ABS ka edhe antenen automatike,dritarete para jane merryme,pasqyre e djathte me rryme.ka fellne me goma te mira.vetura eshte per merak full extra.gjendemi ne Pestove afer vipaqipsit o45 5o 62 6o
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim