U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Alban 15 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 190 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR RKS I SKADUAR
Viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim