U SHIT FLM

Shitet nga: ALBAN 07 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 190 dizell NE GJENDJE SHUM TE MIR VETURA ESHTE E QLAJMRUME DENIM NUK KA JU MIRPRESIM. Vrejtje: me ndrrim e ka qmimin 1000
viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim