Mercedes 200 -02

Shitet nga: @@@@ 07 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet vetura fund-01 iposa doganuar dhe regjistruar ne gjendje te mire teknike dhe optike?posedon bord kompjuter,klim,alarm,central,qmim i volitshum ,te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr:viber-045-484-945
Ipko-049-144-665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim