Veture per qefi

Shitet nga: Fatmir 08 Jan 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes Mercedes 200,dizel,ne gjendje te rregullte, regjistim deri ne prill,per dokumente dhe hipoteke garantoj .Eshte shume i ruajtur,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim