Mercedes 250E FULL EXTRA -00

Shitet nga: Behar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike edhe optike, punon gjithqka qka posedon brenda.
Motorrin e ka te ndrrum E class
Vetura ka: Klim, Dritaret me rrym dhe pasqyrja e djatht, Karrikat me n'xemje, AirBag, Bllokad te rrotav, Tempomat, Shiber, Karrikat e para me air, Muzik shum shum te mir, Dyert centrall,Karrikat e lekures pa asnje demtim.

044944412 viber
049253052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim