Mercedes Benz Per Malakli Me Klime

Shitet nga: Mentor 06 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES MERCEDES BENZ 250 D
VETURA ESHTE E RUJTNE SHUME DHE NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIRE SI DHE IKA TE GJITHA OPSIONET QKA I DUHEN NJE VETURE FULL EKSTRA KLIME 4 GOMA DIMRI TE REJA REGJISTRIM EDHE 11 MUAJ VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL NUK ESHTE HIPOTEK PERKTHEHET KUR DO PA PROBLEM ABS SRS CENTRALL HIDRAOLIK DRITA KSENON SHUM T PASTERTA FELLNE EKSTRA TE PUNUARA E SHUM E SHUM SENE
044877695 MENTIRI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim