U SHIT

Shitet nga: Alban 10 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 250 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIM 1 MUJ SHUM I RUJTUN I MIRMBAJTUN MIR HARGJIMET E VOGLA MOTORR SHUM TE MIR , HIPOTEK NUK ESHT PERKTHIM I MENJEHERSHEM
JU MIR PRESIM
VIBER +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim