U SHIT FLM

Shitet nga: ALBAN 27 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 250 DIZELL NE GJENDJE TEPER TE MIR SHUM I SHTRENGUM MATORRIN TEPER TE MIR. POSEDON LLAJSNE TE GJANA I MIRMBAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT VETURA REGJISTRIM SKA
BOJM EDHE NDRRIM
viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim