U SHIT

Shitet nga: Ardian 22 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
MERCEDES 250 dizel
VITI 12/1990 model 1991
RKS 8 muj
EXTRA: KLIM ULSE ME RRYM ME MEMORIE LIKUR DHE ME NXEMJE GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE XENON MBI XENON ALO FELLGA TFORTA ME GOMA SHUM TE MIRA ETJ ETJ
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA DHE OSHT TIP TOP SKA NEVOJ INVESTIME
VETURA OSHTPER MERAKLI
VETURA. NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 123 456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim