shitet ose ndrrohet

Shitet nga: ismail 24 Jan 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet ose ndrrohet mercedes benz 250 dizell ne gjendje te mir teknike si ne karaseri asshtu dhe interieri, posedon klim ka regjistrim deri ne muajn gusht 2016 te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 049177713 si dhe ne viber po ne te njetin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim