Shitet veture

Shitet nga: Nysret mehmeti 09 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shitet vetura mercedes benz i vitit 2001 gjithashtu i regjistruar nga trasmetuesi eshte automatik si dhe i lehte per vozitje poashtu eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon klima air bag etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim