U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: ALBAN 27 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 300 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR I REGJISTRUAR RKS POR I SKADUAR DHE I QLAJMRUM DENIM NUK KA ESHT I SHTRENGUM DHE EC MIR AUTOMATIK
Viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim