U SHIT FLM

Shitet nga: ALBAN 29 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
SHES DHE NDRROJ MERCEDES 300 DIZELL NE GJENDJE TEPER TE MIR ESHTE AUTOMATIK, RKS POR I QLAJMRUM DENIM NUK KA ESHTE SHUM I SHTRENGUM DHE I MIRMBAJTUR
BOJM EDHE NDRRIM JU MIRPRESIM
viber +37744702847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim