MERCEDES A160 DIZEL MANUEL RKS GJENDJE PERFEKT

Shitet nga: Auto sallon BETIMI Sot 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 105 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 850 EUR   3 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 160
Shes veturen mercedes Aklas dizel 1.7 Rks me klim ne gjendje shum te mir shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht na kontaktoni nr
045213809
044878355
045339333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim