Mercedes benz 220 cdi -98

Shitet nga: mehdi 08 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
mecedes benz 220 cdi ka klim abees airbag kasetofon meekran shum i mir osht dyert me central bufer plus pajaqall kater felga shum tmira me goma rezerv per ver edhe per dimer plus dy drite per mprapa sport ospuh romus rezerv vajrat motorike ika te nderruara motorin e ka shum te mir te rujtum mujm me ba marrveshje permes telefonit
kontaktoni ne numrin,, 044/535/624 dhe 044/619/221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim