Mersedec shum i rujtun e shum i mir -87

Shitet nga: adnan 23 Pri 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
mersedeci osht familjar osht shum i rujtun si brenda ashtu dhe jasht ka rexhistrim 8 muj i pa vrejtje siq dhe po doket ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim