Mersedes 190 dizel -87

Shitet nga: adnan 18 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vushtrri
mersedeci osht i mir si brenda ashtu dhe jasht rexhistrim 8 muj kerri osht familjar siq po doket ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim