Gjip 4x4 Mitsubishi Pajero

Shitet nga: Pllana 10 Nën 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Shitet Gjip Mitsubishi
Ika 280.000km tkalume
Dhe 5shpejtcie
Goma dveres dhe dimnit + gomen reserv
Ika treja
Ika 7 Ulse
Motorri 2.5
4x4

Qmimi me marveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim