Makin

Shitet nga: Samia 31 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Shitet makina shum e bukur ne gjendje te rregullt e regjistruar deri ne gusht 2016 . Posedon klim , goma te dimrit dhe te vers me gjith fellne , vetura asht vozitur vetm gjat pushimit te verse . Per hollsi numri i tel .049 475. 912 si dhe numri ne zvicerr 00 41 79 27 1 86 22 . Te dy numrat mund te kontaktohen edhe ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim