Nissan 93 -93

Shitet nga: Nissan 05 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet nissan sunny diesel shum i ruajtur perveq se nuk eshte i regjistruar dhe nuk pom nevoitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim