OPEL COMBO

Shitet nga: berat 21 Qer 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Osht me klim ka regjistrim 11muj garantoj per gjithqka qka posedon si per kilometra dukumenta si dhe per motor investim duhet veq pak me ja ngjyros pak shiberin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim