Opel Astra 1.9 cdti -08

Shitet nga: opel 24 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes opel astra 1.9 cdti 110kw - 150ps regjistrimi i pare ne RKS
vetura posedon :
Tempomat
Xhamat me rrym
Klim
Goma te rreja te dimrit dhe goma te rreja te veres me fellne
Me libra te servisit dhe eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim