Opel Astra 1.9CDTI -08

Shitet nga: Opel 19 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Opel Astra 1.9CDTI 110kw - 150ps , bandasha me goma te rreja te dimrit dhe fellne me goma te rreja te veres .
-Nxemje ne karrika , klime , 161.000Km me libra te servisit , regjistrimi i pare ne RKS viti 18.12.2007 modeli 2008.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim