Opel Astra 2.0 Diesel 1998

Shitet nga: Ardian 18 Mar 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet vetura Opel Astra 2.0 diesel Karavan viti i prodhimit 1998. RKS edhe 2 muaj.

Vetura eshte shum e ruajtur dhe shum ne gjendje te mire si ne motorr po ashtu edhe ne trap.

Posedon Klim, Mbyllje qendrore, Abs, Airbag , Hidraulik, Muzik me Cd etj.

Eshte ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne hipotek.

Pres bleres serioz dhe ne numer te telefonit mund te kontaktoni edhe me Viber +386 49 383 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim