Opel Corsa 1.2 benzin shes dhe ndrroj

Shitet nga: afrim 22 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Opel Corsa 1.2 benzin ne gjendje te mir

Dhe ka hargjime shum te vogla

Verejtje: Bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim