Opel Vectra 2.0 1995

Shitet nga: Naser 04 Shk 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 e vitit 1995.Vetura posedon keto gjera : Benzin Plin ne gjendje shume te mire teknike si brenda ashtu edhe jasht. Motorri ne gjendje shume te mire i cili punon pa problem si ne Benzin ashtu edhe ne plin.

Regjistrim deri me 22.04.2015
Klim funksionale
Pasqyret me rrym funksionale
Air bag para dhe prapa
Mbyllje qendrore me modul
-ABS
Interjerin shum te pastert
Goma te dimrit
Vetura shitet mirpo edhe me mundesi ndrrimi me ndonje vetur tjeter.
Nr per Info: 044-309-630 049-849-979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim