Opel Vectra LS DTI 2002

Shitet nga: vectra 06 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet ose ndrrohet opel vectra 2.0 viti i prodhimit 2002 dizel, regjistrim deri 22.12.2015 RKS, servis i kryer, xhama pasqyre elektronik, pes dyer, klima, komanda ne timon dhe shum opsione tjera, goma te mira shpenzime te vogla me nje fjale vetur familjare e kompletuar.
Ndrrojme me vetur me te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim