Opel astra 1.7 Dcdti DIZEL VITI 2005

Shitet nga: rrahman 06 Qer 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Opel aster 1.7 dizel

Klimatizim

Bordkomjuer

Tempomat

Alufelne

Regjistrim deri me 25 .02 .2015

Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim