Opel omega 2.0 benzin &plin1992 -92

Shitet nga: omega 28 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Vushtrri
Opel omega caravan 2.0 benzin plin 1992 ne gjendje te mir tre muj regjistrim mund te provoni per dokumenta garantoi dhe eshte e rujtne shum vozitjen e mire abs bidrolik edhe klim ka veq pa amonjnak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim