Opel zafira -02

Shitet nga: Auto salloni Mitrovica 07 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes opel zafira 2.0 diesel viti 2002 ,vetura posedon kto sende ;4 gomat e reja tveres fellne centrall xhamat elektronik air baga abs asp klim asp shum ne gjendje te mir teknike dhe shum e rujtne kilometra 089052 km tkalune orginall per kilometra japim garancion ,vetura osht e posa ardhur ne kosov doganen eka te pagume ndrrime nuk boi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim