Shes Opel AGILA 1.3 CDTI 2007 U SHITT....

Shitet nga: Shkelqim 23 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Agila
SHES OSE NDRROJ ...

OPEL AGILA 1.3 CDTI

1.3 CDTI MOTORRI ME ZGJINGJIR

DOGAN HOMOLOGIM

VITI I PRODHIMTI : 2006

NGJYRA : E PORTOKALL

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

Paisjet qe Vlen te Ceket

KLIM
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ
Pres Bleres Serioz!!

Per informata mund te kontaktoni ne nr
00377 45 567 838
Si dhe ne viber
0037745 567 838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim