U shit flm merrjep opel astra 1.6 benz 2008

Shitet nga: astra 02 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 440 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet dhe ndrrohet opel asrra 1.6 benz ne gjendje shum tmir
bej ndrrim
tel 045 311 101
049 350 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim