Flm u shit nga A.S BUNA-M

Shitet nga: Auto sallon "Buna-M" Vushtrri 15 Pri 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra , motori 1.4 ecotec, viti 1998 , regjistrim 4 muaj, ABS, ESP gjama me rrym me klim, fellne 15-she , kater goma te reja . Vetura nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim