OPEL ASTRA -06

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto salloni ridoni 02 Maj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
AUTO SALLONI RIDONI

OPEL ASTRA H

1.9CDTI

DYER 05

ULSE 05

CLIM TRONIK

KOMANDA NE TIMON

XENZOR PARKINGU DHE CAMER

NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR

Tel 044976496 044272607
Vib +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim