OPEL ASTRA -07

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto salloni ridoni 08 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA OPEL ASTRA H 2007
>> Motorri; 1.9 Ctdi
>> Fuqia 74KW 101 PS
>> KM ; 174000
>> Viti Prodhimit;2007
>> Ngjyra: e hirit metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
nga gjermania me dogan te paguar

tel 044976496 044272607

vib +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim