OPEL ASTRA COMBI -06

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto ridoni 11 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
AUTO SALLONI RIDONI 1.9 CDTI -DIZELL

SHITET OPEL ASTRA H COMBI

VITI I PRODHIMIT 2006

EXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK

**ABS EDHE ESP

**AIR BAG BALLOR E ANESOR

**6-SHPEJTESI

**TEMPOMAT

**SERVO TIMONIN

**TIMONIN LEKUR DHE KOMANDA

**XHAMAT ME RRYM

**PASHQYRAT ME RRYM

**DRITAT PARA KRISTAL

**DRITA MJEGULLE PARA

**ALARM EDHE CENTRALL

** ME ALARM FUNKSIONAL

**PASHQYREN BRENDA ME SENZOR ERRESIMI

**MUZIK ME RADIO CD FABRIKORE

**NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR

GJENDEMI NE KM 15 NGA PRISHTINA NE DREJTIM TE VUSHTRRIS AFER MOBILERIS BININR KONT 044976496 044272607

VIBER +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim