OPEL ASTRA H -06

Shitet nga: A.S RIDONI 07 Maj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
AUTO SALLONI RIDONI

OPEL ASTRA H

CLIM TRONIK

DYER 05 ULSE 05

BORD COMPJUTER

TEMPOMAT KOMANDATA NE TIMON

SENZOR PARGINGU DHE KAMER

NGJYRA E KALTERT METALIKE

ME DOGAN NGA GJERMANIA

TEL 044976496 044272607

VIB +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim