Opel Astra -00

Shitet nga: Faton 05 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra G, viti I prodhimit 2000, kapaciteti I motorit 2.0 CC, I importuar nga Gjermania qe tri vite dhe i regjistruar nga pronari aktual. Vetem një pronar në Kosovë. Automjeti është shumë I ruajtur dhe në gjendje shumë të mirë fizike dhe teknike. Bëj edhe ndrrim brenda kushteve të marrëveshjes dypalëshe. Qmimi është 3000 euro.
Bej edhe ndrrim me pickup ose kombi VW T4. Nrrimi behet me marrveshje dhe dakordim nga te dy palet.

Automjeti posedon karakteristikat në vijim:
1. AC sistemin( Klimë),
2. Xhamat me hapje dhe mbyllje elektronike,
3. ABS,
4. Paqyra me rrym
5. Fellne te opellit origjinal te aluminit
6. Ka gomat e dimrit te reja
7. KM te kaluara: 250000-300000
8. Regjistrim edhe 7 muaj (i sapo vazhduar)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim