Opel Astra 1.4 16v -00

Shitet nga: astra 15 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes dhe ndrroj opel astra ne gjendje shum tmir me klum 1.4 benz plin ne dizne
Regjistrim deri me 17.07.2016
Cmimi me ndrrim 2900


Bn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim