Opel Astra 1.7 Dizel Ecoflex

Shitet nga: Bujar 03 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Ne gjendje shume te mire e posa ardhur dhe doganuar
Rexhistrimi i pare ne Kosove
1 vit rexhitrim
Me liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim